• Jeżyki

    • Galeria zdjęć "jeżyków" znajduje się pod tym linkiem

      

     1. Projekt „ Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.        Od września 2019r. grupa przedszkolna „Jeżyki” bierze udział w ogólnopolskim projekcie„ Mały Miś w świecie wielkiej literatury” . Projekt ma na celu rozszerzanie czytelnictwa wśród dzieci i rodziców poprzez misia Stefana, który kolejno wędruje do domu z dziećmi, gdzie rodzice czytają bajeczki. Wraz z misiem Stefanem dziecko zabiera do domu dzienniczek w którym wykonuje rysunek do przeczytanej bajki.
     2. Kasztany, żołędzie, nakrętki, zabawki dla dzieci z Mozambiku.    Wraz z projektem czytelniczym „ Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Nasz bohater Stefan jest również wolontariuszem a rodzice i dzieci dzielnie mu w tym pomagają. Bardzo dziękujemy w imieniu misia Stefana za włączanie się w akcje charytatywne.    
     3. Zajęcia sportowe.      Dzieci z grupy „ Jeżyki” uwielbiają codzienne zajęcia sportowe. Uczymy się zdrowej rywalizacji i gry fair play
     4. Ewakuacja przedszkole.     We wrześniu w naszym przedszkolu zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku przedszkola. W ćwiczeniach wzięły udział trzy oddziały przedszkolne, oraz dzieci ze SP nr 17. Na sygnał dźwiękowy wszyscy opuścili budynek przedszkola wyjściami ewakuacyjnymi w czasie 4 minut. Po ćwiczeniach ewakuacyjnych strażacy sprawili przedszkolakom wielką frajdę. Zaprezentowali wóz strażacki, wyposażenie wozu, oraz chętne dzieci mogły przebrać się w prawdziwy mundur strażaka.
     5. Wycieczka BabaLuda.         Pierwszego października 2019r. grupa „Jeżyków” oraz klasa druga brała udział w wycieczce edukacyjnej do miejscowości BabaLuda. Dzieci zapoznały się z darami jesieni, zwierzętami domowymi, oraz gospodarczymi. Dzieci brały aktywny udział w szatkowaniu kapusty, oraz w wykopkach ziemniaków bawiąc się przy tym doskonale. Z wykopanych ziemniaków maluchy mogły degustować placki ziemniaczane. Nie zabrakło również zabaw ruchowych.
     6. Eksperymenty         21 października 2019r. grupę przedszkolną „Jeżyki” odwiedził Pan Bartek z eksperymentami. Dzięki temu dzieci mogły dowiedzieć się skąd mamy prąd, czy prąd i gniazdko są niebezpieczne i wiele innych ciekawych rzeczy związanych z prądem. Zabaw i śmiechu nie było końca.
  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa Nr 17 im. gen. Józefa Bema w Toruniu
   • sekretariat@sp17.edu.torun.pl tszudzik@sp17.edu.torun.pl
   • Sekretariat: 56 654 72 42; 500 174 879 Oddziały przedszkolne: 505 803 115 Pedagog: 505 803 119
   • ul. Rudacka 26-32, 87-100 Toruń Poland
   • Godziny pracy serkretariatu: 6.00 - 14.00 Godziny urzędowania: codziennie 7.00 - 14.00
 • Galeria zdjęć

   brak danych