• MLegitymacja dla uczniów

• mLegitymacja dla uczniów

Szkoła Podstawowa nr 17 przystąpiła do projektu mLegitymacja.

mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie będąca częścią aplikacji mObywatel.

Mobilną legitymację może otrzymać każdy uczeń, któremu wcześniej wydano tradycyjną wersję papierową dokumentu. Okres ważności mLegitymacji jest taki sam jak okres ważności wydanej wcześniej wersji papierowej. W przypadku utraty ważności „tradycyjnej” legitymacji, mobilna wersja dokumentu będzie unieważniana.

Aby uruchomić mLegitymację należy:

· złożyć w sekretariacie szkoły wniosek o wydanie mLegitymacji (do pobrania).

· przesłać na adres sekretariat@sp17.edu.torun.pl zdjęcie legitymacyjne w formacie JPG lub JPEG w rozmiarze do 5 MB, podpisane w nazwie pliku imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą.

Następnie należy pobrać Aplikację mObywatel, potwierdzić regulamin. Po otrzymaniu ze szkoły kodu aktywacyjnego uruchomić System na urządzeniu (instrukcja do pobrania).

Wniosek(1).pdf

Instrukcja_instalacji_mLegitymacji_dla_uczniow(1).pdf