• ŻYCZENIA Z OKAZJI DEN

Z okazji Święta Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze podziękowania i życzenia:

Panu dyrektorowi, dziękujemy za zapewnienie nam najlepszych warunków do zdobywania wiedzy.

Pani wicedyrektor, która z wielką pasją angażuje się w życie szkoły.

Pani pedagog, dziękujemy za to, że dba o nasze dobre samopoczucie każdego dnia.

Pani sekretarce, za to że pilnuje by wszystkie formalnie sprawy były dobrze wykonane.

Dziękujemy Pani pielęgniarce, która czuwa nad naszym zdrowiem i bezpieczeństwem.

Paniom i Panom nauczycielom dzięki którym wzbogacamy swoją wiedzę.

Wychowawcom klas, dziękujemy za cierpliwość i spokój w trudnych sytuacjach oraz za to że dbają o dobrą atmosferę między nami.

Pani Bibliotekarce z pomocą której mamy możliwość zagłębić się w świat literatur.

Paniom przedszkolankom, że okazują wiele ciepła naszym najmłodszym kolegom i koleżankom.

Dziękujemy Paniom sprzątaczkom za sprawą ktorych w szkole jest zawsze czysto i przyjemnie.

Panom woźnym, którzy potrafią naprawić wszystkie usterki.

W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy cierpliwości, samych sukcesów, oraz radości z pracy z nami.

Samorząd Uczniowski.