• Sukcesy 2017/2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

czerwiec 2017

Z przyjemnością informujemy, że w edycji konkursu KANGUR MATEMATYCZNY 2017 został wyróżniony uczeń klasy IV Krzysztof Sobieszek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

26.04.2016r.

Daria Żabecka z klasy IV zdobyła jedną z głównych nagród w międzyszkolnym konkursie przyrodniczym „Ogród w słoiku” zorganizowanym przez SP nr 3 w Toruniu. Warto tworzyć w domu  własne mini ogródki w słoiku, będą ozdobą na długi czas. Darii gratulujemy sukcesu!

4.04.2017r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego na opracowanie gry planszowej „Podróże Wisłą” skierowaną do wychowanków świetlic szkolnych. Konkurs związany jest z ogłoszeniem roku 2017 „Rokiem Wisły”.

III miejsce w kategorii wiekowej dla uczniów klas 1-3 zajęła drużyna w składzie: Adam Niewiadomski- kl.2 oraz Paulina Urban, Zosia Pacuk i Laura Nowakowska z kl.3 za grę pn. „Wiślana przejażdżka”. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe
          i dyplomy. Na uroczystym podsumowaniu konkursu były także dwie drużyny
          z klasy 4: Krzysztof i Stanisław Sobieszek oraz Weronika Kuziemkowska, Kacper Wieczorkowski i Mateusz Zasadowski. Wszyscy otrzymali dyplomy za przygotowanie ciekawych gier planszowych.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć- wśród nich są zdjęcia uczestników i ich prace. Zapraszamy do galerii.

Opiekunowie: Barbara Chlebowska, Anna Pankowska.

We wtorek 14.03.2017r. dwoje uczniów uczestniczyło w konkursie (krótką fotorelację znajdziecie w naszej galerii) międzyszkolnym " Mistrz dobrego zachowania" zajmując drugie miejsce:

• Jakub Niewiadomski kl.V i Daria Żabecka kl.IV pokazali się w SP3 z bardzo dobrej strony

Konkurs plastyczny organizowany przez UMT Toruń Wydział Zdrowia „Październik wolny od uzależnień”

• wyróżnienie: Kacper Wieczorkowski z kl. IV

Konkurs plastyczny organizowany przez UMT Toruń Wydział Informacji i Komunikacji Społecznej „Co Wisła w Toruniu widziała”

• miejsce I: Dominika Kuziemkowska kl. V

• miejsce II: Zofia Pacuk kl. III

• miejsce III: Kosma Prusiecki kl. VI

• wyróżnienie: Stanisław Sobieszek kl. IV

Konkurs recytatorski kl. I-VI „Wiersze, które lubimy”

• miejsce I: Paulina Urban kl. III

• miejsce II: Zofia Pacuk kl. III